Ви вважаєте себе добрим набірником тексту? Середній дотиковий набірник може писати приблизно 60 WPM (слів за хвилину). Дізнайтеся, наскільки ви швидкі. Пройдіть тест на набір тексту зараз.

Key Hero - це відмінне місце для покращення ваших навичок набору тексту. Гра відстежує всі ваші виступи (WPM і точність) і допомагає вам зрозуміти, які помилки ви робите.

Тест на набір тексту - Грайте зараз!

Грайте зараз!


Якщо ви зареєстрований користувач, увійдіть.
find out your wpm

Будьте більш продуктивними.

Кожен раз, коли ви дивитесь на клавіатуру або робите помилку, ви відводите увагу від того, що ви дійсно хочете робити. Не було б чудово, якщо б ви могли писати так швидко, як ви думаєте? Цей сайт допомагає вам в цьому.


Ось кілька статей на цю тему:

Ми спочатку друкарі, а вже потім програмісти
Що я намагаюся сказати: швидкість має значення. Коли ви швидкий, ефективний друкар, ви витрачаєте менше часу між думкою та вираженням її в коді. Це означає, що, якщо ви такий, як я, ви можливо навіть зможете зафіксувати деякі свої ідеї на екрані, перш ніж ви повністю втратите їх потік думки. Знову.

Найгрязніший секрет програмування
Я не можу зрозуміти, чому професійні програмісти дозволяють собі розвивати кар'єру без навчання друку. Це не має ніякого сенсу. Це, наприклад, бути актором і не вміти одягатися.

Статистика

Розподіл останніх балів (СЛП). Який у вас СЛП?

Розподіл останньої точності (у %).

Середній СЛП всіх зареєстрованих користувачів є 46

Не враховуючи користувачів із СЛП 0.

Пройдіть безкоштовний тест на набір тексту зараз і визначте, чи ви швидкі.

Як тест на друкарську швидкість може мені допомогти?


Хочете вивчити, як швидко друкувати? Key Hero - це тест на друкарську швидкість, але він також дуже добрий, якщо ви хочете вивчити друкарський та інші техніки для швидкого друку. Я особисто використовую друкарський метод, використовуючи клавіатурний макет Colemak. Я вважаю цей макет дуже зручним. Він допомагає зменшити рухи пальців при писанні та намагається вирішити деякі проблеми, які існують у макеті клавіатури Dvorak.

Є кілька макетів, які ви можете вибрати, якщо ви не впевнені у зручності стандартного макету клавіатури QWERTY. Ви можете дізнатися про це на сторінці Wikipedia.

Багато програм було створено для допомоги людям у покращенні їх навичок друку. Відмінність між Key Hero та іншими програмами в тому, що це онлайн-безкоштовне рішення. Вам не потрібно нічого встановлювати. Вам просто потрібен будь-який веб-браузер та Flash Player, щоб почати покращувати свої навички друку. Ще однією важливою функцією сайту є вся статистика результативності. Коли ви зареєстрований користувач, ви можете переглядати графік ваших тестів на друкарську швидкість і бачити, як ви покращуєтеся. Ви також можете побачити вашу точність та як ви розвивалися.

Ви можете відмовитися від програм для друку та напівготових ігор для друку. Key Hero має все необхідне, щоб зробити вас майстром друкарської справи класу А.

Ви скоро покращите свою швидкість друку, якщо регулярно користуватиметесь сайтом. Я вважаю, що якщо ви практикуєте 5 хвилин щодня протягом місяця, ви значно покращите свою швидкість. Ваша кількість слів на хвилину (WPM) може легко зрости від 15 WPM до 40 WPM. Вірте мені, цей безкоштовний тест на друкарську швидкість дійсно добрий. Чи ви добрий друкар чи ні, він допоможе вам покращитися. Будь-яке збільшення швидкості друку допоможе вам краще використовувати комп'ютери.

Я протестував багато ігор, перш ніж вирішити створити свою. Ігри для друку, які я знайшов, не дуже хороші. Деякі з них можуть бути цікавими на короткий час, але вони справді не допомагають вам стати кращим друкарем. Проблема в тому, що вони спонукають до поганих звичок. Багато з них не беруть до уваги помилки, які ви робите. Наприклад, допустимо, у вас гра, де літери падають, і вам потрібно натискати їх якнайшвидше. Що відбувається, коли ви робите помилку? Нічого! Вам не потрібно натискати Delete, щоб виправити ваші помилки. Це просто дурість, оскільки, якщо ви пишете електронний лист і робите деякі помилки при наборі тексту, ви повинні їх виправляти. Ці ігри не відображають того, що ви робите, коли ви використовуєте комп'ютер насправді. Key Hero відображає це.

Останні ігри

Найкращі гравці - Нові гравці - Алфавітний список

Ім'я Слів за хвилину Точність
user871724 201.04
on Unknown
98.9%
restspeaker 169.85
on Anonymous
99.2%
user959345 162.81
on John Carmack
100%
frostmore52 162.71
on Some guy on the interwebs
99.0%
toinfinity 155.65
on Elena Gilbert
96.7%
fanny1989 154.95
on Mao Zedong
100%
feuv 154.53
on some dude in class
100%
user491757 153.55
on Some person
98.0%
promethes 152.48
on Melike Palta
100%
strikeemblem 151.11
on Sandra Eliana Díaz
100%
artong 148.44
on Patrick Rothfuss
98.1%
arrathore 139.81
on Love/Paranoia
98.7%
user86954 137.35
on Dr. Jenna Bolner
98.1%
dcb87 137.33
on Curtis Baldwin
99.4%
thefiretyper 136.58
on Ahmed Ayad
96.1%